Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ″makacs″ a...

Nagyon ″makacs″ a hajam, gondor az alja, de neha ki szeretnem vasalni. Ha nagyobb a max. Homerseklete, akkor jobban kisimitja?

Figyelt kérdés

Mert a baratnom hajvasaloja szinte semmit se valtoztatott rajta, a fodraszome viszont szogegyenesre kivasalta...

Nem akarom szorni a penzt hogy megvenni egy hajvasalot ami semmit sem fog erni. Szoval legyszi segitsetek!

Kineztem egyet, aminek a max homerseklete 210°C szerintetek az rendesen kisimitja?

A kiszemelt keszulek a Remington S 1400 [link]


Kerámia lapu egyebkent.

Koszonom a valaszokat es bocsi az ekezetekert:)



2014. júl. 6. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz gép, de én inkább a Bellissima termékeket ajánlom, nekem is Remingtonom van, és gyenge, mint a harmat, pedig az én hajam nem is göndör. Nem feltétlenül a hőfok a lényeg, hanem a simító felület bevonata. A kerámiás, szerintem teljesen jó lesz, habár én a hajvasalót abszolút nem ajánlom, mert tönkreteszi a hajad, és soha többet nem lesz olyan, mint régen, de ez a te döntésed :)
2014. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!