Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit gondoltok a tartós...

Ti mit gondoltok a tartós hajegyenesítésről? Megéri?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem tipikusan az a fajta hajam van, ami egy kis párától már felmondja a szolgálatot és elkezd hullámosodni, azon gondolkoztam hogy talán ez a hajegyenesítés beválna. Ti mit gondoltok róla? Tényleg tartós?

2014. júl. 31. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg tartós... de hogy megéri-e? Semmiképp. Nincs szebb a hullámos/göndör hajnál. A tartós egyenes haj lapos, unalmas.
2014. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első: Hát az én eredeti hajamnál 1000X szebb lett, nem hinném, hogy azoknak a lányoknak, akiknek problémájuk van a göndör hajukkal, ilyen "Barátok közt Hanna" haja lenne, sokkal inkább ilyen össze-vissza, furán hullámos/göndör. Ami nem szép.

Az enyém is olyan volt, de én megcsináltattam ezt a brasil cacaut. 20.000 ft volt, de szerintem abszolút megérte. Azt azért bevallom, 2 hónap után már sűrűbben kellett/kell beszárítani, az egyenessége hamarabb kezdett eltűnni, viszont én még így is ajánlom. Mert sokkal puhább, fényesebb, és EGÉSZSÉGESEBB lett tőle a hajam. Sose hittem volna, hogy egyszer nekem is egészséges hajam lesz, mivel genetikailag száraz + vasaltam. De most már tényleg egészséges. :) Egyébként most, hogy már annyira nem egyenes, teljesen máshogy göndörödik be, mint amilyen alapból. Így néha még tetszik is. :)


Még egy figyelmeztetés, ha megcsinálod: Sokan az utóápolásnál (pontosabban nem ápolásnál) rontják el az egészet, aztán még szárazabb lesz a hajuk, mehetnek levágatni... Nekem a fodrász mondta, hogy nem kötelező náluk megvenni 6000-ért a Brasil cacau sampont, a lényeg, hogy utána olyat használj, amiben nincsen se alkohol, se gyümölcssav. Ilyet fodrászkellékesben találsz, szólj az eladónak, ő segít. Az a sampon csak 1300 ft. :)


Ha még bármi kérdésed lenne, írj privit. :)

2014. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem lebeszélni akarlak róla, szíved joga... 3-4 éve én is nagyon odavoltam a tartósan egyenes haj ötletéért... tudom, de legalábbis sejtem milyen érzés, göndör a hajam, közel afro,ha nem vigyázok :D

DE!

szerintem először azt tisztázd, hogy a göndör hajjal van bajod- a szép, fényes, loknisan göndörrel, vagy a ténnyel, hogy nem tudsz a sajátoddal mit kezdeni.

ha az első- de 100%ra az első- akkor abba is hagyhatod az olvasást, tartós egyenesítésről nincs tapasztalatom, picit ellene is vagyok talán :)

viszont ha a második, és csak azt nem bírod, hogy nem tudod szép, egészségesre megcsinálni, akkor ha gondolod írj rám privátba, 18 éves vagyok, most hátközépig ér göndören a hajam, kihúzva derekamig, talán picit alá, szóval talán tudok segíteni ;)

2014. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!