Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napon hogyan barnulhatok gyorsan?

Napon hogyan barnulhatok gyorsan?

Figyelt kérdés

nagyon fehér bőröm van és álltalába ha barnulok akkor elötte leégek és csak utána lesz színem

nem akarok különféle napolajokat bronzosítókat használni

úgy halottam van akinek a testápoló s bevált néha én is használom de mennyi időt legyek egyszerre max kinn??

általában csak a karom fogja meg a nap :(



2014. aug. 2. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én arról hallottam, hogyha répát eszel, az is hasznos :)
2014. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen bőröm van, én kókuszolajjal kenem be magam, először öt percet napoztam,másnap tizet, utána tizenötöt.

. Szép egyenletes barna lettem, semmi leégés :))

2014. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valahogy nem ilyenre gondoltam... repa foldem nincs hozza
2014. aug. 2. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy nem ilyenre gondoltál, csak esembe jutott, és gondoltam, hátha :D
2014. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi valami egyszerü házi praktika kéne nem pénzkidobásos módszer :)
2014. aug. 2. 13:10
 6/9 anonim válasza:
elvileg, ha folyamatosan nedvesíted magad akkor jobban barnulsz.
2014. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
előző vagyok: mármint hogy mondjuk 5 percenként elfröcskölöd magad vízzel és visszafekszel napozni. És ezt folyamatosan.
2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván leégni nem kéne, mivel ezzel csak a bőrödet teszed tönkre, és bőrrákod is jó eséllyel lesz a jövőben.

Használj megfelelő naptejet, például Hawaiian Tropic 50-es. Az véd és mellette lehet szépen barnulni is.

A testápoló csak hidratál, semmi másra nem jó, és nem véd a naptól sem, szóval édes kevés, ahogy a házi praktikák sem elegendők, hacsak nem tudsz házilag fényvédőt csinálni... bár biztos lehet, csak nem éri meg.

2014. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a nedves börben lehet valami.. mikor miskolctapolcán voltunk a barlang fürdőbe a kinti medencékben igen szépen lebarnultam
2014. aug. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!