Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamra kenem a ricinus...

Ha a hajamra kenem a ricinus olajat muszáj le mosni? Minden nap kell használni? Meddig hagyjam fent? Milyen gyorsan nő meg a hajam? Ha kb nyakamig ér meddig tart míg fenekemig meg nő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 19:26
 1/8 advanced ***** válasza:
az egészséges haj körülbelül egy centit nő egy hónap alatt. a ricinusolajtol se várj csodát. ha a nyakadig ér a hajad és azt szeretnéd hogy a fenekedig érjen akkor is egy két év.
2014. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy, hogy mennyit hagyod rajta...Nem fog segíteni.
2014. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem azért hagytam a gyógyszer tárba 1700 ft h semmit ne érjen, és nem nyakig érőt akartam írni hanem vállig érőt szóval bocsánat hogy rosszul írtam pedig 2x is át olvastam
2014. aug. 1. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
1700? Milyen helyen vetted te? :) Itt kb 300 ft. Hát pedig ez nem fog segíteni a növekedésben. A növekedés a genetikától függ
2014. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 advanced ***** válasza:
nemtudod nagymértékben növekedésre serkenteni a hajad. annyit tudsz tenni hogy ápolod. nem fog töredezni. nem fog hullani. igy jobban észrevehetö talán a növekedése ha nem törik le a vége.
2014. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy a hajtöveidre kellene kenni a ricinusolajat gondolom, ahhoz, hogy érjen is valamit ESETLEG, de az csak eltömíti a hajhagymáidat, a fejbőrödet bezárja, kihullhat a hajad, nemhogy megnőjön.

2014. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj lemosni. De azzal se fog gyorsabban nőni..én fél évig használtam, de csak hullott tőle a hajam és egy centivel sem nőtt többet, mint nélküle. Szerintem kb 3 év lesz, hogy a fenekedig megnőjön.
2014. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyógyszer tárba vettem 300 mg és azt olvastam h az nem segít ha csak a haj végére kenem de mindenhol mást olvastam szóval az egész hajamat be kentem nem tudok mit veszíteni rajta és 1 cm nőt szóval teljes a boldogságom amugy meg köszönöm azoknak akik voltak hajlandóak el olvasni a kérdésem és válaszoltak rá ! :)
2014. aug. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!