Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel jót teszek a hajamnak,...

Ezzel jót teszek a hajamnak, vagy rosszat?

Figyelt kérdés
Régen szőke voltam és vasaltam a hajam ( totál tönkre ment) Aztán barna lettem , nem vasalom már a hajam ( csak nagyon nagyon ritkán)és jártam fodrászhoz , fokozatosan vágtunk a törésből. Voltam úgy kb 4 szer 5 ször .. De nincs pénzem mindig fodrászra. Meg most növesztem a hajam.Ezért hogy még is felfrissüljön a hajam itthon egy éles ollóval szoktam néhány centit vágni a végéből. És borotvával kicsit megszedni .Ezzel érek el valamit? Ha nagyon ritkán bele vasalok a hajamba az még nem olyan nagy kárt okoz?
2010. jan. 10. 12:18
 1/2 anonim válasza:
használj hajpakolást hetente. a kozmetikai boltokban lehet sokfélét kapni, de szerintem a legjobb ha házilag kutyulsz vmi, én ezt szoktam használni: 3 evőkanál méz, 1 tojás sárgája, 1 evőkanál oliva olaj. ezt a cuccot jól összekevered majd a frissen mosott, még vizes hajadra rákened. jól maszírozd bele a hajadba, majd tegyél rá egy zacskót (nem az egész fejedre, csak a hajadra:)) aztán hagyd rajta egy jóóó félórát, majd mosd le és tehetsz rá utána balzamot vagy amit szoktál még. nekem ez nagyon bevállt!
2010. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a borotvás módszert felejtsd el, a hajvégeket csak jobban tönkreteszed vele, a borotva arra való hogy otthon az alsó fölösleges rétegeket kiszedd, így ritkító olló nélkül ki tudod ritkítani a hajad, de ha a felső rétegen csinálod, amit vasalsz és stb, akkor azt éred el hogy elvékonyodik a hajad vége, még sérülékenyebb lesz, mivel szinte nyitott lesz a hajvég... az éles ollós módszer már jobb :)
2010. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!