Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszat teszek azzal a hajamna...

Rosszat teszek azzal a hajamnak ha folyton gumiba, konytba hordom? :S

Figyelt kérdés
vékonyszálú,lelapuló és eléggé kevés hajam van,ezért ha szét van engedve nem tetszik annyira... (ez miatt nem akarom lenyíratni a hajam rövidre)
2010. máj. 18. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
nkm ish ilyen hajam volt, de levágattam rövidre, aztán erősebb lett, dúsabb:) és igen, rosszat teszel, hamarabb töredezik
2010. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem durván bánsz a hajaddal,tehát kikeféled a hajad,úgy kontyolod,a szálak nem állnak összevissza,a gumit nem kitéped belőle,akkor nem lesz baja.Bár a lófarok megkínozhatja,a konty jobb.Sőt,nekem kiengedve jobban megpurcan,szépen feltekerve a nap végén is kócmentes marad,ergo kevésbé kell gyötörni.
2010. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A konty a legjobb mód rá, hogy megvédd a káros hatásoktól! A copf nem annyira nyerő, mert dörzsölődik a hátadhoz, válladhoz, gubancolódik. A konty jó, pláne ha nem hullámcsattal hanem hajtűvel rögzíted. A legjobb az, ha ilyen pálcikával tűzöd fel.

[link]

[link]

Én mindig így hordom, egy darab pálcika megtartja a combig érő hajamat, csak módszeresen kell használni. Van, hogy egész nap kibírja anélkül, hogy újra kelljen csinálnom.

Hajgumiból pedig olyat használj, ami be van borítva ruha anyaggal.

Ha levágatnád a hajad, akkor sem lenne vastagabb, csak úgy tűnne. Attól, hogy rövidebb még nem lennének vastagabbak a hajszálaid és több sem lenne belőlük.

2010. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. máj. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!