Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszat tesz a hajamnak, ha...

Rosszat tesz a hajamnak, ha minden nap hajat mosok?

Figyelt kérdés
Mivel minden nap step aerobicozok, nagyon megizzadok, és a hajam is úszik az izzadtságban, szal muszáj megmosnom, de vajon ez rosszat tesz neki? Jobb lenne, ha egyszer samponnal, egyszer pedig anélkül mosnám? A napi step aerobicról nem mondok le!
2009. jan. 13. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg csak annyiban tesz rosszat, hogy gyorsbban fog zsírosodni. A végén eléred azt, hogy ha nem mosol hajat minden nap már a második nap nagyon zsíros lesz. Vegyél olyan sampont amit mindennapi használatra ajánlanak. Olyat ami nem szárítja nagyon a hajat. Tegyél rá pakolást is, vitaminosat.
2009. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban zsírosoik töle, és most télen jobban is korpásodik, megfázik a fejböröd. Esetleg annyi, hogy vizes kézzel átmész a hajadban, hogy vizes legyen a fejböröd, igy valahogy le tudod rola törölni az izaddtságot, aztán jol megszáritod.
2009. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden nap mosom, és semmi baja... Kímélő sampont válassz, azt is vízzel keverd össze a tenyeredben, és úgy mosd meg vele a hajadat.

Használj jó minőségű hajpakolást, hogy ne száradjon ki annyira. Minnél tovább hagyd rajta a törölközőt, így szárad valamennyit, és tényleg fontos, hogy jó alaposan meg legyen szárítva a hajad és a fejbőröd is.

2009. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen jobban zsírosodik a hajad.Hetente 2x max 3x szabadna hajat mosni
2009. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan időszak, amikor naponta jártam step aerobikra (üdvözöllek a fanatikus stepesek klubjában:). Én bizony nem tudom elviselni magamon az izzadt hajat,valamiért meg sem tudom szárítani hajszárítóval, úgyh' és is naponta mostam. Arra kell vigyázni, hogy valami nagyon kímélő sampont válassz (például babasampont), és abból is csak higítva, egy gondolatnyit kenj a hajadra. Önmagában a gyakori hajmosástól nem lesz baja a hajadnak, csak megfelelően kell csinálni. Ja, és hosszú hajam van, nem száraz, nem törik (amióta nem használok balzsamokat és pakolásokat). Minél kevesebb vegyi anyag érje, annál jobb.
2009. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!