Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez? Pattanás vagy...

Mi lehet ez? Pattanás vagy zsírcsomó?

Figyelt kérdés
A fülem előtt közvetlenül előtte már az arcomon van egy nagyon bedagadás először azt hittem,hogy pattanás de ahhoz túl nagy után vissza gondoltam,hogy láttam olyan videót ahol egy óriási bedagadt akne dolgot nyomnak ki és a végén egy betokosodott valami jön ki belőle és tele van gennyel, na most megpróbáltam kinyomni de nem jött ki semmi csak egy kis vér de semmi más és nagyon fáj, félek,hogy tovább dagad és azt sem tudom mi ez . Ha valaki tudja mi ez és tud rá gyógymódot akkor kérem kommentáljon
2010. jan. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
szia ha nagyon kemény akkor pattanás és ajánlom ne nyomkodd...hagyd ott hagyd békén elfog múlni pár nap alatt leapad ilyen nekemis volt
2010. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elég kemény és ha hozzáérek fáj,okés akkor hagyom,csak eléggé megijedtem
2010. jan. 10. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
JUJJ! Ne merd nyomkodni! Barátnőmnek volt egy ilyen, nyomkodta, elfertőződött és fél éve ott a nyoma. Csak alkoholos lemosóval (tonikkal) kenegesd reggel, este, és vagy leapad, vagy ha már látod, hogy fehér a feje, akkor nyomd ki. Egyébként semmiképpen!
2010. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt ajánlom, hogy hagyd békén egyelőre. A tonikkal kenegetés jó ötlet, és fontos, hogy ne tapogasd állandóan, mert még befertőzöd.
2010. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pára kötést kell csinálni rá, az kiszívja. Elvileg 24 óráig rajta kéne hagyni, de ha délutántól másnap reggelig rajta hagyod, az is hatásos lesz szerintem. Körömvirág krémmel, vagy Betadine kenőccsel (ez jobb egy kicsit) kend be jól, majd egy kis darab langyos vizes, nedves gézlapot tegyél rá, majd arra egy száraz gézlapot. Az egészet fedd le egy darab nejlonnal, és ragtapasszal, ragaszd le az oldalán. A kenőcs azért kell, hogy ne ázzon fel a bőröd. A párakötéstől vagy kijön a genny, vagy feljön annyira a felső rétegekbe, hogy simán ki tudod nyomni. Nem kell túl nagy kötést készíteni, éppen akkorát, hogy elfedje a pattanást.
2010. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!