Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyakon nőhet zsírcsomó?

Nyakon nőhet zsírcsomó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nőhet.
2010. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. googlen fél perc alatt megtaláltam...-.- : A zsírcsomó, orvosi nevén lipoma, a bőr alatt található, fájdalmatlan, puha tapintású, mozgatható csomó az egyik legelterjedtebb bőr problémák egyike. Többnyire a karokon, lábakon és a törzsön alakul ki, de előfordulhat a nyakon, a fejen, az arcon is. A legtöbb lipoma öt centiméternél kisebb, viszont szélsőséges esetekben ennél nagyobbra is megnőhet. A zsírsejtek alkotta csomó többnyire ártalmatlan, csupán esztétikai problémát okoz.
2010. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudom én is kerestem google-be, csak érdekelt, hogy tényleg nőhet-e meg hogy vkinek nőtt-e már ott és kicsit aggaszt hogy 40-60 éves nőkre írják, én meg 20 vagyok...

(rosszul fogalmaztam a kérdésem...)

2010. szept. 29. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaa értem :)

Az én volt osztálytársamnak is volt 13 évesen..:)

2010. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van és 19 vagyok, de nem észrevehető csak kitapintható.
2010. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen nőhet nyakon.

13 éves lány vagyok és volt a nyakamon és a lábamba is 4cm-s zsírcsomóm.Amikor még kisebb voltam akkor a nyakamból kivették de a lábamból nem! Ezért még a mai napig benne van. De mivel nyáron pl hogyha szoknyát veszek fel akkor hát ez eléggé látszik ezért ha minden igaz akkor jövőre bevállalom az újabb operációt :(

2010. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!