Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas AST szint, szörnyű...

Magas AST szint, szörnyű hajhullás de semmi eltérés nics. AKKOR MITŐL?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja elkezdett hullani a hajam, előtte streptococcusom volt , volt pár hetes vérvétel eredményem igy nem kellett elmennem csináltatni. A vérvételen egy érték nem stimmelt nagyon az AST szintem magasabb volt kb 260 200 helyett és elküldött az orvos fül orr gégészetre és fogászatra. Fogászaton nem találtak semmit, voltam garatleoltáson is de semmit sem találtak, pedig arra gyanakodtam. DE AKKOR MITŐL HULLIK ENNYIRE? sose hullott , de most egy hajhullásnál annyi kihullik a lefolyoba mint amennyi régen 1 hét alatt hullott ki és ez megy már 2 hónapja.... Igy is nagyon megritkult a hajam félek, hogy mégjobban megfog és nem áll meg :(

17/L



2014. júl. 9. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj áttérni a természetes kozmetikumokra, és használj szilikon, és egyéb méregmentes sampont, balzsamot, a szárítást pedig mellőzd, a vasalással egyetemben, amennyiben csinálod.
2014. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!