Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kókuszolajtól ragadhat vagy...

A kókuszolajtól ragadhat vagy büdös lehet a hajam?

Figyelt kérdés
Már rengeteg oldalon olvastam,hogy a kókuszolaj jót tesz a hajnak,és ha átmasszírozzuk a fejbőrt vele,megállítja a korpásodást és nem lesz száraz a hajad. Ezt ki szeretném próbálni,mert 2-3 naponta mosok hajat,és mindig korpás.

2014. júl. 9. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ragadna? Ez egy olaj... a hajnak nagyon jó, puha, selymes lesz tőle.

A finomított kókuszolaj teljesen szagtalan, a finomítatlan pedig nagyon jó, igazi kókusz illatú (ez jobb a hajra, drágább is sokkal).

2014. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mert nálunk van még 1 üveggel.
2014. júl. 9. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Neeem, én sokat használtam, de nincs is szaga, és egy pillanat alatt még vízzel is kijön, samponnal pláne:D viszont a fejbőrbe én nem kenném, mert ahhoz viszont lehet hogy sok, mármint olajat ritkán kennek fejbőrbe, mert eltömítheti a hajhagymákat és kihullhat a hajad. De a haj többi részére okés. Illetve, büdösnek viszont nem büdös, az a ricinus, na attól ragadhatna, alig lehet kivakarni, és eléggé sajátos a szaga is -.- Egyébként száraz, vagy zsíros korpás a hajad? Hajmosás után rögtön is van, és száraz hozzá a bőröd is,vagy csak 1-2-3 nap múlva jelenik meg?
2014. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Zsírosnak csak egy kicsit,de rengeteg korpa van,pedig rengetegszer mosok hajat.
2014. júl. 10. 07:43
 5/9 A kérdező kommentje:
A bőröm nem száraz,hajmosás után általában 1-2 nappal jelennek meg.
2014. júl. 10. 07:44
 6/9 anonim válasza:

szűz olajat használj, aminek érezni a kókusz illatát :)

én hajmosás előtt kb fél vagy 1 órával szoktam rákenni/belemasszírozni a hajamba (fejbőrre és hajhosszra egyaránt) és amióta használom nem töredezik annyira, sokkal fényesebb és jobb tapintású :)

2014. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szűz olajat hol lehet kapni? Vagy faluban egyáltalán lehet?
2014. júl. 10. 14:51
 8/9 anonim válasza:

szűz kókuszolaj

én bioboltban szoktam venni (városban)

2014. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!