Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan önbarnítót ami...

Létezik olyan önbarnítót ami elég jó színt ad, nem büdös és viszonylag gyorsan barnít?

Figyelt kérdés
Számtalan önbarnítót kipróbáltam már, mivel sajnos nekem nincs igazán időm órákat feküdni a napon, hogy lebarnuljak. A szolit azért nem szeretem mert klausztrofóbiás vagyok... Így kizárásos alapon marad jelenleg az önbarnító. A legdrágábbtól kezdve a legolcsóbbig már rengeteget kipróbáltam, általában mindig krém formában. A legtöbbjével 2 problémám volt : Vagy nem barnítottak rendesen és kb semmi nem látszott, vagy pedig iszonyú büdös volt. Arról nem beszélve, hogy általában este, lefekvés előtt kentem fel őket mindig és a legtöbb olyan volt, mintha be se szívódott volna a bőrömbe , így ragadtam össze-vissza mint aki nem fürdött 1 hete. Emellett borzasztó büdösek voltak éa a legjobb az volt mikor reggelre foltos, kacsa sárga lettem.. Szóval most olyat keresek (már mindegy, hogy mennyibe kerül)ami valódi barnaságot kölcsönöz, elviselhető a szaga, és viszonylag gyorsan beszívódik a bőrbe és nem 10 óra kell mire kijön a barnaság. Valaki tud elfogadható önbarnítót? :))

2014. jún. 27. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!