Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Johnson's önbarnítót,...

Vettem Johnson's önbarnítót, de eszméletlen büdös! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Valami olyan orbitálisan hihetetlenül hónalj- öregbácsi- csatorna- és oszló hulla szaga van, hogy alig tudom elviselni. >.<

Leárazva vettem, szerintetek van valami baja? Régen Rilanja önbarnítót használtam, az se volt fini illatú, de ez sokkal rosszabb. Pedig azt hittem a Johnson's az minőséggibb. Szerintetek mossam le és csesszem ki?


2010. júl. 1. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Ha tényleg olyan orbitális szaga van, kénytelenek visszavenni.
2010. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lejárati dátuma?
2010. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is vettem Johnson's önbarnítót,tényleg nincs kellemes szaga,engem leginkább a sörre emlékeztetett,de ennyire büdös nem volt.Vagy tényleg lejárt és megromlott már,vagy pedig kényes orrod van:D

16/L

2010. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lejárt.Mi már jártunk így a johnsons-al.Nem egyszer ráadásul :'D

Kiderült,hogy a lejárati dátumra,rávolt nemtudom micsodázva mégegydátum.Szval átvágtak xd

2010. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!