Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajszínt szeretnék, hol...

Ilyen hajszínt szeretnék, hol találok hozzá festéket?

Figyelt kérdés
[link] Ezt a hajszínt álmodtam meg magamnak. A cikkben, ahol ez a kép van, azt írják, hogy "reneszánsz vörös", de nekem inkább szőkés árnyalatnak tűnik. Tudnátok segíteni, melyik festéket keressem? Bár lehet, hogy színező jobb lenne... Köszönöm előre is.
2014. jún. 24. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami nagy hajfestékszakértő, de nem lehetséges, hogy ezt fodrász meverte ki?
2014. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*keverte
2014. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan természetes vörös.

Mindenképpen fodrásszal csináltasd, mert nagyon sokat számít, hogy milyen az eredeti hajszíned, vagy hogy festve van-e már.

2014. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én fejemben is megfordult, hogy lehet, hogy kevert szín, csak gondoltam, hátha valaki felismeri... :)
2014. jún. 24. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen festett vagyok. Szőke. Nehezen térek el tőle, max. ennyire. :)
2014. jún. 24. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Világos vöröses szőke, fodrászkellékesben van ilyen színű hajfesték, hajszínező is. Én is ilyenre festettem nemrég a szőke hajamat, de nagyon nem állt jól.
2014. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eperszőke. Először színezővel próbálkozz.. Vagy menj el fodrászhoz, és kevertesd ki.:)
2014. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!