Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van, mit csináljak?!

Elegem van, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Sziasztok...Az a helyzet hogy 14 éves lány vagyok már 8 éves korom óta küszködök pattanásokkal...néha szebb néha olyan az arcom ,hogy kifutok a világból. Mostanában nagyon durván sok pattanásom van. Elegem van mindent kipróbáltam szedtem gyógyszereket ,amelyeket bőrgyógyász írt fel azt is úgy ,hogy úgysem fog semmi sem használni mert tini vagyok...Már nem szeretek lemenni az utcára és még a szemetet sem szeretem levinni az arcom miatt...Van valaki vagy valami aki/ami tud valamit kezdeni ezzel az állapottal? Legyetek szívesek normális válaszokat adni. Köszönöm

2014. jún. 23. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1. hormon problémákra kivizsgálás

2. sok víz ivászat

3. sós, fűszeres ételek, édességek kerülése

4. meditációs gyakorlatok a stressz kezelésre

5. allergia vizsgálat, nem e vagy ételallergiás (én pl a paradicsomtól pattogok ki)

6. megfelelő krémek használata (van hogy az ember tévesen állapítja meg a bőrtíousát zsírosnak, és olyan krémeket stb használ ami szárítja a bőrt, erre a bőr védekezésként fokozza a fagyú termelést, amitől a bőr még jobban zsírosodik

2014. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az étrend és víz pipa mivel sportolok allergián már voltam nem vagyok allergiás :/ Ez a hormon vizsgálat hogy folyik??
2014. jún. 23. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

reggel és este arctisztítás előtt töröld át a bőröd babapopsi törlőkendővel, lehetőleg olyannal amiben van aloe vera

[link]

nekem most ilyen van, de nem elég nedves, kicsit feltöltöttem vízzel, de máskor nem ilyet veszek


mindenféle arclemosó helyett használj teafaolajos szappant, kifejezetten pattanásos bőrre van

[link] ezt még nem próbáltam

[link] és ezt sem, de sok jót írnak róla


krémek közül nem nagyon tudok ajánlani semmit, de próbálj pár zsíros / kombinált bőrre valót


[link]

esti arctisztítás után fújom be vele az arcom utána kenem be hidratálóval


nemrég vettem Freeman pakolást, még nagyon sokat nem tudok róla mondani, de biztosan jót tesz, most a Tesco- ban akciós

[link]

2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!