Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Április óta növesztem a...

Mark720 kérdése:

Április óta növesztem a hajam. Mikor fog a vállamig érni? 13/F

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 18. 11:29
 1/6 Sowilo ***** válasza:

Mekkora volt mikor elkezdted növeszteni?

Egyébként nem lehet megmondani, mert mindenkinek máshogy nő a haja. Férfiaknak kicsit gyorsabban, de általában másfél centinél többet senkinek nem nő egy hónapban. Én anno 11 évesen kezdtem növeszteni, 14 évesen már simán leért a vállamig. Aztán levágattam a picshába mert vasalás nélkül nem állt sehogy, én meg lusta voltam vasalni. :D

2014. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átlagosan 1.5 cm-t nő egy hónapban a haj. Számold ki.
2014. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amikor elkezdtem növeszteni akkor nem volt olyan kicsi a hajam.
2014. jún. 18. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Azóta kb. 3-5cm-t kellett nőnie. Nem tudom most kb. mekkora lehet a hajad, de szerintem fél év a minimum.
2014. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké ment a zöld pacsi.
2014. jún. 19. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy elég későn írok, de ami nagyon jó az az almaecet. Kicsit öntesz egy pohárba (mondjuk egy nagyobb méretű mozis pohárba) és felhígítod vizzel. Nekem ez segít. És fényes is tőle a hajam :)
2016. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!