Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég lenne 3 havonta hajat...

Elég lenne 3 havonta hajat vágatnom, ha épp növesztem a hajam?

Figyelt kérdés

A fodrászom szerint gyorsan nő, de egy év alatt kb. 10 cm-es növekedés, nekem nem tűnik soknak. Úgy nőtt ennyit, hogy két havonta mindig vágtunk a végéből jó 1-1,5 cm-t frissítés céljából.


Nincs festve, nincs vasalva soha.


Vajon elég lenne 3 havonta vágni egy cm-t ahhoz, hogy nőjön is, és egészséges is legyen? Vagy ennyi idő alatt már nagyon elvékonyodik a vége?


2014. febr. 28. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Van szemed, csak látod, vagy nem?


Nekem szeptemberben volt utoljára vágva, de még mindig nem kell! Nem töredezett, nem vékony a vége.


Van, akinek 1 hónap alatt tropára megy, másnak meg több, mint fél évig is bírja különösebb probléma nélkül.

Az étkezésen, ápoláson, kímélésen múlik a dolog (na meg egy cseppnyi genetika).

2014. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én évente egyszer vágatok hajat, mindig ősszel, a nagy nyári uv-sugárzás meg strandolások után.


Butaság 3 havonta vágatni, ha épp az a cél, hogy nőjön.

2014. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha növeszted, akkor szerintem évente is elég lenne vágatni, ha meg nagyon törik, akkor félévente.
2014. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem butaság vágatni, ha növeszted (töredezés miatt), viszont ha nem törik, elég évszakonként, vagy akár 4-5 havonta egyszer, egy, másfél cm-t vágni belőle. :)
2014. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség 3 havonta 1,5 centit vágatni,mert ha neked 12 hónap alatt nő 10 centit,akkor havonta neked 1 centit se nő,tehát nagyrészt a megnőtt részt vágatnád le.Az meg felesleges,ha növeszted.Én is növesztem,szintén szeptemberben vágattam belőle,azóta sem töredezik.Nőtt kb.azóta 10 cm-t.Ricinus olajjal vagy hajvégápolóval kend.:-)
2014. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágással együtt nőtt neki évi 10 cm-t, csak úgy megsúgom, ezért akar nagyobb időközönként hajat vágatni, ami jó ötlet, mert ha 2 helyett ezentúl 3-4 havonta vágat hajat, és óvja a hajvégeit, az évi plusz 3-5 cm pluszt jelenthet.
2014. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!