Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha így növesztem a hajam...

Ha így növesztem a hajam mikorra fog megnőni kb?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy megnövesztem a hajam, ezelőtt egy héten egyszer vagy kétszer kivasaltam de azt se mindig, csak az a baj, hogy a hajam göndör, és muszáj vele valamit kezdeni hogy normálisan nézzen ki. Úgy gondoltam, hogy nem fogom vasalni, inkább összefogom, (már két hónapja szinte csak így hordom) de az nem árt a hajnak ha a nap nagy részében össze van fogva? ez mellett használok rá már régóta ricinust, balzsamot. és még annyi hogy festetem, de két havonta kb, és ha kell csak a lenövést fogom, nem az egészet, csak nőjjön már meg. most váll alatt ér valamennyivel, meddig tartana megnöveszteni mell alá? mit kellene még tennem hogy gyorsabban hosszú legyen? ilyenkor a végeiből is kell vágni?
2013. okt. 28. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
én nem kezdek semmit se a hajammal általánosságban, nem festem, nem vasalom, nem fogom össze (csak tesire). most ér majdnem a mellem alá, kb 2 éve volt kb a vállam alatt.(közbe a töredezett végeket le kellett vágatni) neked mivel festeted ez még hosszabb időbe fog telni :s
2013. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

A vitaminok is nagyon fontosak! Nem kell feltétlen biovanne vagy valami drága, multivitamin is nagyon jó! :)

Nekem még a panthenol pakolástól nőtt sokat! :)

2013. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen,ne vasald,ne fogd össze egész napra,és menj 2 havonta vágatni(a töredezett részt),és ha gyorsan nő,akkor olyan majdnem 1 év(nekem is annyi idő alatt nőtt meg)......:P
2013. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!