Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ideje növesztem a hajam,...

Egy ideje növesztem a hajam, és azóta jobban hullik, ez normális? Kicsit megvagyok ijedve. Illetve érdekelne, hogy mire figyeljek ha növesztem a hajamat ápolás stb.

Figyelt kérdés
Egy ideje növesztem a hajam, és azóta jobban hullik, ez normális? Kicsit megvagyok ijedve.Illetve érdekelne, hogy mire figyeljek ha növesztem a hajamat ápolás stb..

#haj #hullik #növesztés #ápolás stb.
2014. máj. 2. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy növeszted? :)


4-6hetente érdemes a végéből vágatni..Szedj d-vitamint és ha nem csomókban hullik,akkor sztem nincs gond...


Nyugodtan használj balzsamot hajmosás után,illete hajpakolást heti 1x.

2014. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig viszonylag rövid hajam volt, most a vállam alá szeretném növeszteni körülbelül.
2014. máj. 2. 23:41
 3/11 orsolyamaroon ***** válasza:
44%
én is növesztem és nekem is jobban hullik. Szerintem ez azért van, mert nincs összenőve a hajad, hanem egyik másik tincs hosszabb rövidebb.
2014. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez azért van, mert a hajhagyma nehezebben bírja el a hosszabb hajat. Ha gyengébb a hajhagymád, egy bizonyos hossz után ezért több hullik. Nekem is, sajnos.
2014. máj. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 3. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Egészségesen étkezel, nincs vitaminhiányod? Használhatnál Herba Vita hajszeszt, jót tesz a fejbőrrel, nekem 2 hét mindennapos használat után már hajmosásnál sem hullik ki 3-4 szálnál több hajam. Olajokat meg ilyen olajos balzsamokat kerüld, fejbőrre kenve hajhullást okoznak.
2014. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pár hete voltam laborban, ott határ érték alatt volt kicsivel a vasérték, erre már szedek vaskészítményt, de ennek idő kell, hogy hasson remélem csak ennyi a gond.
2014. máj. 3. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Forcapil tablettát szedek, lenmagolajból és mandulaolajból készítek heti 1x pakolást, a hajamat növényi samponnal mosom. Hajvégápolónak avokádóolajas cuccot kenek fel még vizes hajam végeire és soha nem szárítom hajszárítóval, kivéve ha gyorsan kell, akkor is hideg levegővel szigorúan. Nem vasalom, nem sütöm.

Ha 4-6 hetente vágatsz a végéből, akkor nem fog nőni, csak a törést akadályozza meg a fodrász. Ha használsz hajvégápolót, akkor erre nincs szükség. Nekem 2-3 havonta mondta a fodrász az igazítást az általam alkalmazott módszerek mellett.

Persze ez függ attól is, hogy milyen a hajad minősége, vékonyszálú, vastagszálú, sok, kevés, fested-e, mivel fested stb.

Attól se ijedj meg, hogy most hullik egy kicsit a hajad, nekem is pár szállal több hullik ki most, de pár hét és elmúlik.

Egy normális fodrász szalonban kapsz segítséget, tanácsot, hogy mit használj, de ahol csak egy vágás miatt képesek akár 3-4 hetente is visszarendelni, azt felejtsd el.

2014. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hajam vastagszálú, és eléggé sűrű, ez a forcapil tabletta hasznos? meddig kell szedni?
2014. máj. 3. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:

a Forcapil egy vitaminkészítmény, és sűríti is egy kicsit a hajat. én évente 2 kúrát szedek általában végig, amikor épp növeszteni akarom. 1-1 kúra 2-3 hónapig tart, gyógyszertárban jutsz hozzá leginkább, de talán bioboltokban is lehet kapni, de ott szerintem drágább is.

van, akinek bevált, van, akinek nem, de a Revalid meg az ilyesmik nekem nem hoztak eredményt, ez viszont igen. Ráadásul páromnak is hozott eredményt, aki korából kifolyólag kopaszodni kezdett... egy 3 hónapos kúra után tele van a kopasz része kis hajszálakkal. most csinálja tovább a kúrát, meglátjuk, milyen lesz az eredmény. már az sem volna baj, ha lenne annyi, amennyit össze tudna fésülni, hogy ne látsszon annyira a kopaszsága. persze csodát ettől sem várunk, de az eddigi eredményeink jók vele.

2014. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!