Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten mennyibe kerül egy...

Budapesten mennyibe kerül egy arc tisztítás kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem az lenne, hogy tudtok -e ajánlani egy igazán jó kozmetikust? Kettőnél voltam, de mindkét helyről úgy jöttem el, hogy rosszabb volt az arcom, mint előtte.Úgy szétnyomkodták a pattanásaimat,hogy tiszta piros volt a fejem.Olyan helyet keresek, ahonnan vállalható arccal tudok távozni.

25/l


2014. jún. 12. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arctisztítás ilyen, onnan vörös fejjel fogsz kijönni mindig. Én pont ezért nem járok, semmit nem ér és arctisztítás otthon is megoldható.
2014. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok,csak itt dolgozok.Otthon bőrgyógyász-kozmetologushoz járok és még soha nem jöttem ki tőle pirosan.Sajnos ritkán járok haza,ezért keresek itt is egy jó kozmetikust.
2014. jún. 12. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 5000 Ft.
2014. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!