Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan krémet, amivel...

Tudtok olyan krémet, amivel eltüntethetem ezeket a rusnyaságokat (kép)?

Figyelt kérdés

Már egy éve jelen vannak az arcomon ezek a kis piros valamik. Nem fakadnak ki, nem fájnak, szerintem nagyon a bőröm mélyén vannak. Ami érdekes, hogy csak az arcom bal felén vannak, a jobb oldali részem teljesen tiszta. Néha a homlokon is elő szoktak jönni, de azok sokkal kisebbek, hamar leszáradnak. Nagyon örülnék valami olyan praktikának ami eltünteti ezeket a kis gócokat.


[link]



2014. jún. 11. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és belgyógyász. Ha csak az arcod bizonyos területén vannak, akkor jó eséllyel valamilyen szervi probléma okozza. Ebben az estben kenheted bármivel, nem fog elmúlni.
2014. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik oldalon vannak, nem lehet, hogy azon az oldalon alszol? Esetleg a párnától, ahogy odaizzad az arcod? Vagy azon az oldalon támasztod a fejed a kezeddel. Akkor a "koszos" kéztől is lehet. Vagy valamiért oda szoktál nyúlni az arcodhoz?
2014. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad lehet utolsó válaszoló! Bal oldalt szoktam elaludni, de mindig más pózban kelek fel, így nem tudom, hogy mennyi ideig fekszek úgy, de lehet, hogy akkor ez is közrejátszik. Meg bal oldalon szoktam fogni a mobiltelefonomat.
2014. jún. 11. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez pont a fülem utáni, alsó íven van.
2014. jún. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!