Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok szerintetek is eltüntet...

Csajok szerintetek is eltüntethetem az enyhe narancsbőrömet (ami még csak összeszorítva látszik)?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és télen kicsit sokat ettem,nem mozogtam és felszedtem egy pici narancsbőrt,de télleg csak kicsit. Elkezdtem két hónapja heti 5 órát aerobicozni/alaformálni és két órát spinningelni. Figyelek az étkezésemre. Napi 500mg C-vitamin. És 5 liter víz+1 liter teekannee-s zöldtea. Valami tipp még ? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 11. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

El lehet.

Oké, hogy sokat kell inni, de azért a napi 6 liter folyadékból se csinálj rendszert, mert terheled a vesédet ezzel is. Ebben a kánikulában rendben van, de ha hűlik az idő, kb 3 liternél állj meg inkább. :) (ha pedig azért iszol ennyit, mert szomjas vagy, nézesd meg, nem vagy-e cukros)

A minden napos mozgás sem mindig célravezető, az izmoknak, ízületeknek pihenni is kell, szóval 1-1 olyan napot is iktass be a hetedbe.

Túlzásokba nem kell esni, mert még mentális problémáid is lesznek. De becsülendő, hogy nem csak ülsz a hátsódon, hanem teszel is valamit. :) Csak azért mértékkel és ésszel ezt is, jó? ^^

2012. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszodat :) Igen énis gondoltam erre ,hogy megterhelem a vesémet ezzel a sok vízzel és ezekszerint nem hü*lyeség. Oksi:)
2012. júl. 11. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Dicséretes az akaraterőd és a kitartásod! Szerintem jó úton haladsz, sok sikert! :)
2012. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!