Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltöredezett a hajvégem. Mit...

Eltöredezett a hajvégem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajmosás után ,ha megszárítom hullámos a hajam,de én mivel nem szeretem ezért vasalom legalább minden nap,de így lassabban nő,és töredezik is.Van olyan "szer" ami megvédi legalább...Vagy hogy tudnám gyorsabban növelni?:S
2008. júl. 30. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Engem is érdekelne hogyan lehetne gyorsabban növelni?én is úgy vagyok vele mint te , csak én nem szárítom a halyam.

Hasznos válaszokért én is köszi!

2008. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vágasd le a haj végeidet egy fodrásszal hogy eltűnjön a töredezet rész. A vasalás és a szárítás nagyon igénybe veszi a hajat ettől lesz eltöredezve! Vannak különböző hő ellen védő szerek bármilyen illatszerben kapható (rózsaszín flakonos) A haj hullást és a haj növekedést elősegíti a szépségvitamin/ok ( Biovanne, Eurovit, Realid) Nagyon hatásos még a Varga Hajcseppek hatóanyagai táplálják a hajhagymákat, serkentik a fejbőr vérkeringését. A készítmény napi használat esetén 2-8 héten belül megállítja a különböző eredetű hajhullást, 2-3 hónap alatt a hajszálak megerősödnek
2008. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Nekem is iesmi bajom volt gyorsan nö a hajam de 3 honaponta elmegyek mindig és ami nöt mindig levágta mivel gyorsan eltöredezett.Az utobbi 3 hajvágásnál melegollóval vágattam a hajam és most már kezdem tapasztalni hogy kevésbé törik söt már alig. Sztem teis probáld ki de az elsö alkalomkor még nevárj csodát!
2008. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Melegollós hajvágást ajánlok. Nézz körül, hogy a környékeden melyik fodrász vállal ilyet. Az szépen rendbe teszi a hajat.
2008. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Huh hat nekem is toredezett volt a hajam.en viszont nem vasalom mert nekem sima ..de elkezdtem tincselni a hajam(eredetileg szoke a hajam de belul atvan feste feketere es folul pedig pirosas-voros tincsek)ra szantam magam hogy vegyek egy balzsamot festet hajra(tesom tanacsolta)pedig toredezett hajra akartam.es kb a 3adik alkalommal mar nem volt anyira toredezett a hajam es jol kifesulheto volt.Azota ezt hasznalom a toredezett hajamra:-))
2008. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam hogy a töredezett hajvégemet levágatom,de mivel a hajam a vállamig...meg azért egy kicsit jóval tovább ér...és ha vágnak le belőlle...akkor olyan rövidfélének fog kinézni...:S Nekem meg a rövid haj nem áll jól..:( Most mit csináljak?
2008. aug. 1. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Várd meg amig megnő esetleg szedhetsz vitaminokat amik segítenek a hajnövekedésben.És addig is ápold sokat törődj vele sokat , próbáld meg hanyagolni a hajvasalást. (tudom ez nehéz nekem is ez a létem de nekem nem töredezik..még..)És ha elég hosszú akkor vágass..
2008. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!