Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajam van, de kezdem...

Szőke hajam van, de kezdem megunni a szökét, átszereném szinezni valami más szinüre mondjuk egy kis vöröses árnyalata legyen! De ha nem lenne jo átlehetne ujra festeni szőkére vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A voros arnyalatot a legnehezebb eltuntetni,persze a fekete utan.Nekem sotetbarna volt a hajam,ketszer festettem ra enyhen voroses arnyalatut,ha hiszed ha nem legalabb 2 evig szenvedtem,mire nem volt voroses a fenye a barna hajamnak.

Ha ugy erzed hogy neked jol allna a voroses probald ki,de az biztos hogy nagyon nehezen jon ki foleg a szoke hajbol!

Probalkozhatsz esetlek egy kis barnaval,vagy a barna arnyalataival,rengeteg van-most nagy divat a szep fenyes barna haj!

2008. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehét a vörösre ráfesteni, foltos lesz és ha szőkét festes rá inkább naracssárgás színe lesz (nem is tudom más színhez hasonlítani, mindenesetre elég fura szín)... nem mindenhol, csak helyenként. Csak akkor fesd át, ha biztos vagy a dolgodban és abban, hogy jól fog állni. Mert ha pl leszívatod, az meg nagyon roncsolja a hajad. De ez is lehet egy megoldás, ha vissza akarod festeni szőkére.
2008. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg szoke a hajam...es voros tincsek vannak de megvagyok elegedve ...es most azon gondolkozom hogy belul be festem feketere...de szerintem probald ki a voroset eloszor ilyen samponal(hajszinezo)es ha teccik befesthetted rendes hajfestekel..
2008. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!