Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyomkodás utáni foltok az...

Nyomkodás utáni foltok az arcon már teljesen lelkibeteg vagyok tőlük (! )?

Figyelt kérdés

Nincs sok pattanásom, de nagyon sok stressz ért mostanában és szétnyomkodom mindig az arcom:( nagyon csúny már hetek óta, az utcára sem merek kimenni, rettegek, hogy valaki megláthat smink nélkül. Kérlek, segítsetek, hogyan vigyem le a gyulladást, mivel tudnám hámlasztani a bőröm hatásosan?

18/lány



2014. jún. 1. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
en is kinyomkodom magam stressz hatasara :( En utana arclemoso tonic-kall lemosom az arcom, utana pedig Lassard pasrat kenek az arcomra. Meg a legdurvabban kinezo piros/lilas foltok is eltunnek, de a kisebbek/kevesbe durvak ha este bekenem reggelre mar szep.
2014. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zölt kéz:)
2014. jún. 1. 13:21
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez a lassar pasta nem herpeszre van?:O és gyógyszertárban beszerezhető?
2014. jún. 1. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta a kozmetikusok többsége ezt használja.
2014. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyulladásra valami pattanáskezelőt vegyél. A heg és folt az más téma. Arra készíthetsz pakolást citromléből és szódabikarbónából. A Baleának van még egy ilyen Dunkle Flecken Aufheller nevű kréme, az is segített nekem.
2014. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomkodás előtt & után tonizáld le a bőröd fertőtlenítés céljából. Nekem a pirosság eltüntetésére a Sudocrem vált be, ami mondjuk egy nem túl olcsó, de nagyon jó popsikenőcs. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hegekre AHA hámlasztót vegyél. Gyulladásra meg Aloe Vera gélt.
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!