Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mennyiért adnád el a...

Lányok! Mennyiért adnád el a hajad?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyiert de minimum 10 milla
2014. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Már megint te?

Úgy 10 és 80 ezer között szoktak fizetni a hajfelvásárlók a vállalkozó szelleműeknek.

De ha valaki éppen nem akar megválni a hajától, fizethetsz te akármennyit, nem fog ráállni.

Arra meg szerintem senki se, hogy egy képzettség, végzettség nélküli perverz egyén vagdossa a haját!

2014. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel szeretem a hosszú hajamat és nem akarnék tőle megválni, mert úgy érezném, hogy nem én vagyok nélküle, maximum csak sok pénzért gondolnám át..500ezer minimum.
2014. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csutakrövidre kéne nyírni, hanem mondjuk 30 centit, (annyit feláldoznék belőle) akkor 30 rongyért simán eladnám, bár nem hinném, hogy az én hajam túl kelendő lenne, pláne ekkora hossz (na meg vékony szálú, festett is, a vége picit törik).
2014. máj. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leginkább semennyiért. Rövid hajjal nem érezném jól magam, nem is állna jól, stb.
2014. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát 10 milka felett meggondolnám...:$
2014. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!