Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mennyiért vettetek...

Lányok, ti mennyiért vettetek hajvasalót? És milyen fajtát? Valami olcsóbb márkát mondjatok légyszi (max.3-4 ezer forintra gondolok)

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy nagyon profi legyen, csak a célnak megfeleljen. Nem használnám túl sokat, mivel nekem tetszik a göndör haj, inkább csak kipróbálnám párszor. Köszi előre is:)
2009. júl. 12. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

12 990.- media Markt. tudom, h aztmodtad h olcsobbakat linkeljünk..


[link]


az a jo benne, h lehet vele göndoríteni is meg simitítani.. sztem nagyon gyorsan csinálja a hajat és nagyon jooo. mivel egy olcsobb, az én erősebb hajamat nem is valaja ki... v 5 percre.:D ezzel viszon azt én hajam is egész nap olyan, 1 kis hajlakkal fixálva amilyenre belőttem reggel.:) de sztem remingtonnak és belissimának vannak olcsoobb modelljei is, ha gondolod, bár azok sztem ennyire nemjok.:) sok sikert!

2009. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Euronics 7500Ft Rowenta Elite...teganp vettem :D
2009. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6500 Remington
2009. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15990 , Remington
2009. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos a 3-4 ezer forintosak nem felelnek meg a célnak... szerintem ha csak párszor használnád, akkor minek vennél?? Menj el fodrászhoz, kb 500Ft-ért kivasalják neked!! (legalábbis enyém annyiért csinálja.)
2009. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Scarlett olcsó kb 3500-4000 ft, és elég jó, a barátnőmnek olyan van (1 vasaló fejjel, 2 kreppelővel), én is használtam, a célnak megfelel.

Ő Rossmannban vette, máshol nem tudom hol kapható, de biztos több helyen is.

2009. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek...:)
2009. júl. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!