Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ki mennyiért válna meg...

Lányok ki mennyiért válna meg a hajától?

Figyelt kérdés
és írjátok oda hogy milyen hosszú :)

#haj #pénz #nyissz :D
2013. okt. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egésztől, kopaszra? Nem hiszem, hogy tudnának ésszerű összeget mondani, nem hosszú, festve is van, de nem járkálnék kopasz fejjel. Normális rövid frizurára vágáson gondolkozok, de ha valaki egy 50ezret a kezembe nyomna, akkor meggyőzne :D

Kb. hátul addig ér, ahol a melltartóm van, jobban nem tudom magyarázni :D

2013. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy a bordáim aljáig ér.Nem szeretnék megválni tőle.A rövid haj nagyon nem áll jól.
2013. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésed kicsit hirdetés szagú, de nem leszek rosszindulató, válaszolok.


derékig érő hajam van, de pénzért nem válnék meg tőle, hanem odaadnám a gyerekrák alapítványnak ingyen, hogy legyen belőle paróka a kicsiknek.

még nem akarom levágatni, de ez lesz a sorsa, ha elszánom magam. :)

2013. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem igazán válnék meg tőle, nagyon szeretem a hajam. :) A derekamig ér, részben festett (két színű hajam van).
2013. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy olyan Emma Wattson-os rövidre kéne levágnom akkor 100.000 Ft körül lenne az az összeg ami meggyőzne. :D hátközépig érő hajam van.

14/L

2013. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Rövidre olyan 2-3.000.000-ért vágatnám. Fenék alá ér.
2013. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve önként és dalolva váltam meg kb 60 cm hajtól, most Emma Watsonos, de bármikor újra megtenném, főleg ha fizetnének érte.
2013. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
50.000 forintért minimum. Derékig érő, dús hajam van. Jótékonykodásból persze ingyen adnám én is rákos kisgyerekeknek.
2013. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
soha:) imádom a hajamat😊
2013. okt. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!