Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Borotválás utáni...

Babóca_ kérdése:

S. O. S! Borotválás utáni kipattogás ellen valami nagyon hatékony módszer?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után olyan csúnya lesz a bőröm, főleg a bikini vonal, és ez így nyáron elég ciki.. Mit ajánlanátok rá? Olajos krémet próbáltam,hintőport is, de nem segített.Női borotvahabot is használok, viszont másnap reggelre kipirosodik és kipattog.Tudnátok valamit ajánlani ami tutira hatásos, és eltünteti? :(

2014. máj. 27. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell!A másik,ha rendszeresen van hidratálva nem pattog ki.A szőrtelenítő krém a bikini vonalon még bevörösödést,viszketést is okozhat.
2014. máj. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hideg vagy meleg gyantát ajánlanátok?
2014. máj. 28. 05:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os: a szőrtelenítő krém márkája:

Mollis Apilla Totál

Épp most dörzsöltem le és szuper :)

2014. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, mindenképp kipróbálom! :)
2014. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meleg gyantát ajánlok! Én fiú vagyok, és kozmetikushoz járok intim gyantára, és nekem nem szokott kipattogni. Meleg gyantával csinálja a kozmetikus csajszi. :) Régebben borotváltam, akkor nekem is kipattogott.
2014. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!