Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Borotválás utáni...

Babóca_ kérdése:

S. O. S! Borotválás utáni kipattogás ellen valami nagyon hatékony módszer?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után olyan csúnya lesz a bőröm, főleg a bikini vonal, és ez így nyáron elég ciki.. Mit ajánlanátok rá? Olajos krémet próbáltam,hintőport is, de nem segített.Női borotvahabot is használok, viszont másnap reggelre kipirosodik és kipattog.Tudnátok valamit ajánlani ami tutira hatásos, és eltünteti? :(

2014. máj. 27. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Próbáltad már borotva helyett a szőrtelenítő krémet?

Nekem is az volt a bajom, mint neked, az o az, hogy nagyon érzékeny a bőröm, és a szőrszálaim sem túl erősek, így a borotva több kárt csinál, mint hasznot, akárhogy próbálkozom vele.

Akkor próbáltam ki a krémet és nagyon jó. Gyakorlatilag feloldja a szőrszálaidat, utána csak le kell mosni.

2014. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy éve használtam lábamra,elég jól használt.Bikini vonalra is lehet használni? Már elég sokat próbálkoztam a borotvával, de sehogy se jó, úgyhogy megpróbálom a krémet, remélem segít és eltünteti. Köszönöm!:-)
2014. máj. 27. 22:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Én oda is használom, és teljesen jó. Kényes területekre ne kend :)
2014. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, leírnád, te milyen fajta krémet használsz és, hogy milyen időközönként? Mert amit én próbáltam, nem igazán vált be. Előre is köszi!
2014. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én egy százasboltban vettem egy ismeretlen márkát, szuper volt. A boltokban Veet és hasonlók vannak, azok nekem sem voltak száz százalékosak, be kellett segíteni utána kisollóval :) A kulcs, hogy bőven kell használni, sokáig hagyni hatni és durva törölközővel ledörzsölni.


Ha érdekel, akkor holnap megkeresem azt a márkát, pont megyek venni :)

2014. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, azt megköszönném, ha leírnád holnap! :)
2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rendben,még egyszer köszönöm:)
2014. máj. 27. 22:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a gyantázás vált be, a krémtől ugyanúgy kipattogtam, amikor elkezdtek visszanőni a szőrszálak. Gyantázás után viszont semmi ilyen nincs :)
2014. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Oké, leírom holnap a márkát :)


A gyantát is kipróbálnám már. Lehet, hogy azt is veszek.

2014. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aloe Vera géllel kend be szőrtelenítés után. Egyébként miért borotválsz? Gyantával sokkal szebb lenne és tartósabb is jóval.
2014. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!