Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajúként lehet hosszú...

Festett hajúként lehet hosszú haja az embernek?

Figyelt kérdés
Hat hete festem a hajam, most hátközépig ér. Nemsokára vágatnom kell, mert töredezettek a hajvégeim. Nem tudom, a festés miatt-e, igaz, utoljára októberben voltam fodrásznál. Szeretnék szép hosszú hajat - lehetséges ez, vagy a festés miatt sűrűbben kell vágatni? Ammóniamenteset használok, bár kételkedem benne, hogy kevésbé ártalmas.
2014. máj. 19. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy akkor úgy kérdezem: festett hajúként lehet SZÉP hosszú haja az embernek?
2014. máj. 19. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éve festem a hajam, és majdnem a fenekemig ér a hajam. Nem hiszem, hogy a hajnövekedésnek van köze a hajfestékhez.
2014. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért festés nélkül hány havonta kellett vágatnod töredezés miatt?


Ennyi idő alatt (majdnem 8 hónap) még az én szuperegészséges, festetlen hajam is töredezésnek indul!

2014. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, én szőkítem a legerősebb szőkítővel + festem 3 hetente, mégsincs semmi baja a hajamnak. Megfelelően kell ápolni, kinek mi válik be.

Én például a szőkítőt kókuszolajos hajra kenem fel, és utána is kókuszolajat keverek a szőkítőbe, hajfestékhez is. Sokat segít. Kb évente szoktam 1 centit vágni a hajamból, mert annyi töredezett rész van. Fodrászhoz nem megyek mert indokolatlanul is levág minimum 4-5 centiket, csak hogy legyen látszatja annak hogy dolgozott. Szóval én magamnak vágom a hajam fodrászollóval.

2014. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. :)

Festés előtt is ritkán jártam fodrászhoz, én sem szeretem, hogy levágja az egészet, holott megkérem, hogy csak három centit vágjon.

Amúgy én is most fogom elkezdeni a kókuszzsírozást, sok jót olvastam róla. :)

2014. máj. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!