Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen "formájú" legyen a...

Milyen "formájú" legyen a hosszú hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg teljesen egyenesre van vágatva, mell alattig ér, hullámos.

Sokszor olvasom, hogy az csúnya, meg unalmas, ha nincs formára vágva a haj, de nem igazán tudom, hogy mit lehetne kezdeni vele, ha frufrut vagy rövid hajat nem szeretnék...



2014. máj. 18. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából egy hosszú hajnál úgysem látszik a fazon.... úgyhogy nem igazán értem azt az álláspontot, hogy forma nélkül ronda.
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azzal, hogy egy hosszú hajnál nem látszik a forma. Nekem derékig érő van és formára van vágva és csodásan néz ki így az esése.

Vágathatsz bele fokozatokat, rövidebbet vagy hosszabb félt is. Vágathatod V alakúra, U alakúr stb. Nagyon sok verzió van és igenis feldobja az egészet.

2014. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:-)

Igazából a fokozatostól azért félek, mert mikor olyan volt (~5 éve), akkor össze-vissza álltak a hullámok, ami nem valami vonzó...

Várok még válaszokat, képet is linkelhettek!:-)

2014. máj. 18. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Belinkeltem azokat a képeket, amik alapján az enyém van vágva.

"Igazából egy hosszú hajnál úgysem látszik a fazon" - szerintem ennyit erről....

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ezeken felül lehet az alja egyenes, U alakú vagy V alakú.

2014. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Mondjuk itt is szinte mind egyenes/enyhén hullámos a hajuk, így nyilván jobban látszik, de látom a különbséget:-)
2014. máj. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!