Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a hajam?

Hogyan kezeljem a hajam?

Figyelt kérdés

Hullámos hajam van.Ha magától megszárad,akkor ronda,szöszös lesz és igénytelen.Viszont imádom az esőt,a legjobb "hajformázó szerem"!:)Ha megázok,szó szerint loknisra göndörödik a hajam,a tövétől kezdve,amit máshogy sehogy nem tudok elérni.Próbáltam hajhabbal meg diffúzorral.fodrászom meg is csinálja szépre,de én képtelen vagyok.Pedig annyira imádom amikor göndör,nem lapul a fejemre,imádom az "oroszlánhajam".A hajsütő nekem túl mű,meg végül is göndör a hajam,csak valahogy ki kéne belőle hozni eső nélkül.:)

Bocsi hogy sokat írtam:)


2009. dec. 28. 11:38
 1/9 anonim válasza:
Próbáld meg úgy meg szárítani a hajad hogy előre hajolsz és úgy... Szerintem ne tegyél rá semmi féle hajhabot énis használtam egy időbe de az csak jobban lezsírosította :S Hajmosás után alaposan bő vízzel mosd ki a sampont a hajadból és előre dőlve szárítsd meg a hajad! (:
2009. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és hogy szárítsam?csak kócolgassam a kezemmel?

tudom a hajahab csak elnehezíti...

2009. dec. 28. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam hajmosás után hajszárítóval megszárítani, hanem lefekszem aludni, és reggelre beáll loknikba...
2009. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem használj hajhabot, göndör hajra.. ha nem használsz, akkor szerintem túl puli kutyás hajad lesz.. legalább is nálam ez van .. :D jah meg diffúziós hajszárító,előrehajolva, + amikor szárítod és már középszáraz,akkor is tegyél rá habot, és úgy szárítsd tovább. Remélem tudtam segíteni. További Szép Napot. :)

/Én kifejezetten utálom az esőt,pedig nekem is göndör hajam van :D /

2009. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
fésüld ki mielőtt megszárítanád utánna ahogy mondtam és csak a kezeddel nyúlj hozzá szárítás közben! :)
2009. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok,köszi:D

hát én amúgy is imádom az esőt, meg a havat is, nem érdekel ha lefagy kezem-lábam, csak essen:)

legszívesebben Londonba vagy Finnországba költöznék ahol sok a hó:)

2009. dec. 28. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is ez van! Olyan szép lesz az esőtől, volt hogy egyszer kimentem és gondolkoztam, hogy az asztalon összegyűlt tócsát ráfröcskölöm a hajamra. xD Tudom, hülye ötlet. :D:D Nekem is az van, hogy ha megszárítom akkor 3x akkora mint egy normális emberé és na akkor tényleg olyan mint az oroszláné. Hajcsavaróval pedig extragöndör ami rövid hajnál nem valami szép. Tudom ezzel nem segítettem semmit, de olyan jó volt valakinek ezt leírni aki meg is érti. :))))

Én amúgy néha becsavarom, akkor nagyon göndör lesz de nem olyan rossz. :)

2010. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. :D

És a hó is nagyon jó! (: Attól is olyan kis csigás szép lesz. ^^

2010. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

huh végre vki aki megért!:)aranyos vagy:)

am mekkora hajcsavarót szoktál használni?mert én is kipróbálnám,de itt olvastam,hogy a tépőzáras beleragad a hajadba meg kitépi.Neked milyen vált be?

2010. ápr. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!