Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a hajam színe,...

Nagyon csúnya a hajam színe, de nem akarom festeni. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Ilyesmi a színe: [link]

Csak kopott, olyan mintha festve lenne, csak lenőtt a festés. Szóval csúnya, szeretném ha megint új fényében ragyogna. Mit használjak rá? Tudtok segíteni?


2009. jún. 17. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hajmosás után öblitsd le ecetes vizzel (1 ek ecet 1 liter vizbe) - utánna nagyon szépen csillog (és nincs ecetszaga!) és még kevésbé fog törni is.
2009. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Borotva!
2009. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom próbálni.
2009. jún. 17. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leöntheted sörrel is!De ne öblítsd ki,nem lesz sörszagú sem,utánna pedig szép fányes lesz a hajad.
2009. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is ilyesmi.

Sokan azt hiszik festve van vagy volt pedig nem.

Én használtam ilyen sört és társait hát nekem hónapokkal utána is büdös volt, ha melegvíz vagy pára érte. De lehet én csináltam valamit rosszul.

Ajánlom a hajpakolás használatát. Nekem annyiban segített, hogy szebb szaténos fényű lett a hajam. És néhol olyan mint a méz. Nem tudom hogy írjam, olyan szép tónusúak lettek a tincsek. Tudod, olyan szép ragyogó fényes és kiemelte a színeit. Nem úgy, mintha festve lenne csak széppé tette. Így már nem is akarom befesteni.

Akármilyen hajpakolás jó szerintem és is olcsó dm-est használok. Heti 1-2szer.

2009. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hajpakolásokkal sokszor olyan baj van, hogy szilikont tartalmaznak, ami rárakódik a hajszálakra, elöször szép fénye lesz, meg puha fogása, de idövel annyira vastag réteg lesz a hajszálakon, hogy nehéz esésü lesz, és a hajszálak elvesztik a természetes tartásukat, betegnek, kopottnak fognak látszani.

Ezért jobbak a természetes modszerek.

2009. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta használok hajpakolást, mindig rendesen leöblítem...

eddig nem okozott problémát, de lehet igazad van.

2009. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez csak több év után derül ki, és hiába öblited le, a szilikon nem oldódik vizben (még sampoonnal sem).

Nekem mindig hosszú hajam volt (majdne derékig érö), hogy ne menjen tönkre, mindig használtam hajpakolásokat, és a szilikon miatt annyira tönkrement a hajam, hogy ege´sz rövidre (gykorlatilag fißusra) kellet vágni, hogy a tönkrement részt el lehessen tüntetni. MOst megint növesztem, de többet nem fogok ilyesmit használni.

2009. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!