Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a hajam? Mit...

Hogyan kezeljem a hajam? Mit csinált a fodrászom másképpen?

Figyelt kérdés

Helló!


Szóval, lapocka aljáig érő hajam van, és hiába hajlakkozom, zselézem(bár erről már leszoktam),de mindig ronda szöszös, meg hiába mosom át kétszer a hajam, zsíros hatást kelt...


Egyszer beleakadt a fésű a hajamba, és mikor megmosta az új fodrászom, valamit nagyon jól csinált, mert eszméletlen gyönyörű hajam volt, selymes, fényes, nem állt az összes hajszálam szerte-széjjel...


Mit tehetnék, hogy itthon is ilyen szép hajat tudjak csinálni?


( [link]

Ilyesmi kinézete volt akkor a hajamnak, csak az én hajam barna)


2010. jún. 12. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

mért nem kérdezed meg a fodrászodat? én mindig megkérdezem, van e valami új hajápolási termék a reménytelenül töredező hajamra, amit ő is kipróbált már, és ha van valami jó, mindig rendel nekem is, és amikor arra járok beugrok érte, kifizetem, és boldogan használom, amig nem jön valami még jobb, még fincsibb illatú :)

egyébként vagy valami jó minőségi balzsam, vagy esetleg valami hajformázó lehetett, bár szerintem inkább valami kondicionáló tette selymessé

2010. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!