Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám megnöveszteni a...

Mivel tudnám megnöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a ricinus olajat de nem volt a legjobb,bár nőt egy kicsit de semmit nem ért.Nekem minél gyorsabban kéne.


Köszönöm a válaszokat előre is! :) :)


2014. máj. 6. 17:40
 1/7 anonim válasza:
Gyógyszertárakba vagy a Dm-be lehet kapni. A sörélesztõ tabletta az segít nekem majdnem de kb. max. 1hó alatt 5-6cm-t nõtt napi 2 szedtem de lehet 3-t is(reggel,délben,este vagy reggel és este)
2014. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ :)
2014. máj. 9. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Lol,1 hónap alatt 5-6 centit, tényleg?? Meg a maci faxát, el ne hidd.

Azt remélem tudod te is, hogy átlagosan a haj havi 1-1,2cm-t nő,nyáron ez lehet több is, 1,5-akár 2, akinek alapból gyorsabban nő.


kis matekkal ez azt jelenti, hogy 1 év alatt ha nem vágsz, nem törik stb is csak kb 12-17 cm körüli hosszra tudod megnöveszteni. Havi 5 cm-rel ez 60 centit jelentene. :D

kis Andersen.:)

2014. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy mennyit nő csak mindig meg szoktam köszöni a válaszokat :) de neked is köszönöm :)
2014. máj. 10. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

nem is neked írtam, csak annyi butaságot képesek összehordani..

Egyél sok fhérjét ( abból építkezik a hajad), zöldség-gyümölcsöt a vitaminok miatt.

Ez egy hasznos cikk, kb minden benne van:

[link]


A dm-es das gesunde hajvitamin tele van pl b vitaminnal, sokan dícsérik. Előző voltam megint, hogy valami ahsznosat is írjak.:)

2014. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és most akcióban is van
2014. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 31. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!