Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom gyorsan megnöveszt...

Mivel tudom gyorsan megnöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Bármi jó nekem sampon,balzsam,spray,csak az a lényeg hogy nagyon gyorsan megnőjön.Mert most a vállamig ér és kb.a derekamig szeretném megnöveszteni. Létszi segítsetek.
2013. dec. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
idővel
2013. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én ricinus olajat használok és nagyon meg vagyok vele elégedve.Havonta ,ha minden hajmosás elött belemaszírozol a fejbörődve keveset akkor akár 2-5cm is nőhet a hajad , nekem bevállt.! :D xxx
2013. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi idővel?
2013. dec. 9. 21:07
 4/8 A kérdező kommentje:
jó lehet hogy ki fogom próbálni
2013. dec. 9. 21:08
 5/8 anonim válasza:
Általában a gyógyszertárakban lehet venni ,és nem is olyan drága.! 250ft körül van:D xx
2013. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, amit ne tegyél az az, hogy nem mész fodrászhoz emiatt. Ha olyan fodrászod van, akinek a 4cm 10cm őt felejtsd el szerintem és tényleg járj el sűrűbben, de kevesebb vágásra.


Ez azért fontos, mert a töredezett rész tovább töri a hajat és egészségtelen, töredezett lesz! Továbbá, ha felfrissíted a hajvégeket az segít a növekedésben.

2013. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, sok vitamin, sok folyadék, fejbőrmasszázs, koffeines sampon.
2013. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó köszönöm szépen a válaszokat de ha valaki még tud valamit nyugodtan leírhatja
2013. dec. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!