Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam.2...

Gyorsan zsírosodik a hajam.2 naponta mosok hajat és soha semilyen sampon nem jó Több lent (? )

Figyelt kérdés

amit használok:

WU2 2x egymás után használom

és egy schauma balzsamot

hallottam,hogy száraz sampont kell használni.. Azzal kéne mindig hajat mosnom vagy hogy? tipp? ötlet?



2014. ápr. 30. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
talán a gyakori hajmosástól zsírosodik ennyire.. egyszer próbáld ki (amikor nem kell sehova se menned) hogy nem mosod meg a hajadat 3-4 napig, hátha egy kicsit javulni fog. és samponozd be egyszer (!). a száraz sampont meg hagyjuk... amikor elfogy a samponod meg a balzsamod vegyél egy újat, próbálj ki mást, mert egyszer azt hallottam hogy megszokja a hajad a sampont de ha leváltod akkor "feléled" vagy vmi ilyesmi, remélem a lényeget megértetted:D
2014. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenhol azt hallom h 2x kell mert úgy minden kosz, sennyeződés lejön, ha elfogy a samponom akkor mindig újat veszek
2014. ápr. 30. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell 2x. Teljesen felesleges.
2014. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A környezettől függ; ha füstös helyen élsz, stb. akkor kell a kettő, de próbáld kitolni heti egy alkalmasra a hajmosást.


Én a mosást úgy csinálnám, hogy az elsőnél felhígítanám vízzel a sampont, és alaposan megmosnám a fejbőröm. A második alkalomnál már kevesebbet tennék a kezemre belőle és úgy mosnám át, majd ALAPOSAN leöblíteném. Ha száraz a hajad vége (száll), akkor használj balzsamot, de csak a hajad végeire. Ha fényes hajkorona is cél akkor nézz valami praktikus házi hajlemosót pl. almaecettel, vagy a mosás előtt tégy fel egy pakolást, max heti egyszer.

S fontos, hogy ne szárítsd túl, és vizesen ne fésüld.


Remélem segítettem.

18/L

2014. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Használj babab sampont! mármint nem a baba márkát, hanem olyan sampont amit a babák használnak :D (pl. Johnson´s) nekem bevált...így is zsírosodik, de nem olyan hamar...
2014. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lalaith válasza:
A száraz sampon hosszú távon nem megoldás, a problémát kellene megszüntetni, legalábbis orvosolni. A gyógyteás öblítések nagyon sokat segítenek, gyógyszertárban, bioboltokban pár száz forintért beszerezhetőek (100-300Ft 50-100g). Diólevél, csalán, citromfű, zsálya. Önmagukban is hatékonyak, de keverékként még inkább. (3-4 dl forró vízzel leforrázni 2 tk gyógynövényt, 10 percet lefedve áztatni, majd leszűrni. Hidegen átöblíteni vele a már megmosott hajat, nyugodtan rajta lehet hagyni, nem muszáj kiöblíteni.)
2014. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem lassan zsírosodott a hajam, aztán egyszer WU2-t vettem, és attól kezdett el 1-2 naponta zsírosodni. Teljesen tönkre tette a hajamat.
2014. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!