Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tépi le a gyanta a...

Miért nem tépi le a gyanta a szőröm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon ideges lettem. Fiú vagyok (legyen elég annyi, hogy bőven 20 év alatt) és olyan erős a szőröm, hogy ha leborotválom is ottmarad a bőr alatt ilyen fekete szín :/ Nagyon erős és fekete a szőröm. Kipróbáltuk a gyantát, de annyit csinált, hogy kb. a ragasztott terület 1/9.éről letépte a szőrt. Volt ahonnan egy szálat sem :( Nagyon rosszul esik ez, és még anyám is kiabál rám, mert szólok, hogy nem hat. Csak piros foltok maradtak, és egy helyen egy hatalmas vörös pötty lett. Mit tehetek? :/

2014. ápr. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl hosszú volt a szőr, és emiatt csak a tetejét tépte le. Arra nem gondoltál, hogy esetleg elmenj kozmetikushoz? Ott biztos meg tudnák csinálni. Én kb. 10 éve jártam arctisztításra, és már akkor is jártak oda fiúk.
2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyantától is sok minden függ. Milyet használsz?

Kozmetikus le tudja neked szedni, utána meg meggyengül annyira, hogy magadnak is meg tudd csinálni.

Nekem pl. a hónaljamon nagyon erős volt a szőr, kozmetikus leszedte, utána már simán ment otthon. Csak kellett ez a kis lökés.

A lábam az első 4-5 alkalommal vérzett állandóan, olyan erős volt a szőr. Mára elhalványult, megritkult, sokkal egyszerűbb.

Előtte érdemes radírozni, aztán hintőpor, gyanta, majd nyugtató krém.

2014. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nekem a szőrtelenítő krém sem hatott annyira erős :/
2014. ápr. 27. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan erős,csak kozmetikus tudta rendesen legyantázni,de még utána is csipeszelni kellett. Amúgy többnyire én borotválom.
2014. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is erős a szőröm, csakis a hintőporos patronos meg a sima tégelyes meleggyanta szedi le. De a használatukhoz érteni is kell, mert nem mindegy hogy kened fel, hogy téped le, milyen szögben, hogy rántod. De még a gyanta melegsége sem mindegy. Inkább menj kozmetikushoz, lesd el a technikát és kérj tanácsot hogy mit használj, ő mit ajánl.
2014. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!