Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínváltásba bele merjek...

Hajszínváltásba bele merjek vágni?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, még soha nem volt festve a hajam , barna hajam van de kicsit únom már, sötétvöröses barnával kevert színt szeretnék...csak felmerül bennem pár kérdés...mi lesz ha nem is áll jól? ha megbánom? Az oké hogy visszafestem barnára de az már mégsem az én hajszinem lesz. Szóval kicsit sajnálnám a hajam eredeti színét de ki szeretném próbálni azt a sötétvöröseset.


[link]


Valami ilyesmi, bár még ez lehet túl vörös nekem... Nem tudom jól állna e, fehér a bőröm, a szemem barna.


2014. ápr. 26. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ezt így sajnos mi sem tudjuk megmondani..máshogy nem derül ki, csak, ha kipróbálod. Ez a szín egyébként nekem is nagyon tetszik:)
2014. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna, mivel fehér a bőröd.

Azt viszont Neked kell eldöntened, hogy be mered-e vállalni! Bár magamból kiindulva, mindig végül megcsináltam/megcsináltattam azt, amit elképzeltem, mert addig úgy sem tudtam nyugodni, és eddig kevés olyan dolog volt, amit megbántam. Azt meg úgy fogtam fel, hogy legalább megtapasztaltam, hogy olyan többé nem kell, és ennyi! Végül is egyszer élünk, miért ne próbálnánk ki azt, ami tetszetős?! Amúgy is időnként jól esik egy kis változatosság.:)De ez csak az én véleményem, a döntés a te kezedben van. :)

2014. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért jól gondold meg, mert a vöröset hiába fested át, attól még vörös marad majd a hajad. Leszívatni lehet csak ha nem tetszik, vagy feketére festeni, más nem fogja be.
2014. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!