Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy valtozas lenne?...

Nagyon nagy valtozas lenne? Bele merjek vágn?

Figyelt kérdés
Kb 40 cm hosszu a copfom ha osszefogom a hajam es szerintetek mekkora lenne a hajam ha lavagatnek belole 15 centit? Nagyon latszana?
2013. febr. 18. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

15 centi az mégis csak 15 centi, tehát nyilván látszana a változás. :)


Ha erre vágysz, hát vágj bele, szó szerint és szabadulj meg a hajad egy részétől. Időnként jó is, ha az ember megszabadul egy kis hajtól, valódi felüdülés ez a hajhagymáknak és később úgy is megnő, ha hagyod, hogy megnőjön. :)

2013. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt lehet hogy levagatom :) csak meg nem tudom miluen fazonura
2013. febr. 18. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
kell a változatosság,én is a tavaly nyáron 25 cm hosszú hajamat teljesen rövidre vágattam kb. 5-7 cm-re és kész megújulás volt!szóval vágj csak bele (szó szerint :D)
2013. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kertunk jovo csutortokre idopontot es elhataroztam hogy tadikalisan akarok valtoztatni: levagatom olyanra amilyen Miley Circus uj haja :)
2013. febr. 19. 21:14
 5/5 A kérdező kommentje:
*radikálisan
2013. febr. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!