Szőrbenövés lenne?

Figyelt kérdés
Tehát minden este fürdés közbe/után borotválkozom. (mert már egy nap alatt vissza nő annyira hogy tényleg kell) És igazából utána semmi irritáció nincs (nem pattog ki) de másnap estére mintha heges lenne. Szerintem szőrbenövés... Mit lehet ez ellen tenni? 2 pengés eldobható borotva és tusfürdőt habosítok fel a borotválkozáshoz... és a miértje: Csak 15 éves vagyok pénzem nincs nem tudok venni jobb borotvát ill borotva habot. Anyám sztem nem tudja hogy borotválkozom, de soha nem kértem tőle pénz semmire sem így nem is tudom mit mondhatnék mire kell.. előre is köszi a válaszokat.

2014. ápr. 26. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni hogy csak BAL oldalt az arcomon van szőrbenövés a jobb oldalon semmi. Ennek mi lehet az oka? Mert sztem ha borotva nemjó akkor a másik oldalt is olyan lenne :S
2014. ápr. 26. 09:42
 2/5 anonim válasza:
nem kellene még borotválkoznod ilyen fiatalon,csak annál rosszabb.a 2 pengés borotvákat és a tusfürdő habot gyorsan felejtsd el és kérd meg a szüleidet hogy vegyenek neked valami normális borotválkozó készletet!ha ez nem jön be akkor hajnyíró géppel nyírd,nem kell borotva hab,nem kaszabolod össze magad és nem fog befelé nőni a szőr sem mert annyira azért nem vágja le
2014. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arcra sose használj tusfürdőt. Gondolom látják otthon is hogy borotválkozol, kérj nyugodtan pénzt a cuccokra. És fontos az aftershave is ami nyugtatja a bőrt borotválkozás után.
2014. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És arra nem tud valaki választ adni hogy miért csak az arcom bal oldalán van ez? A másik oldalon egyáltalán nincs
2014. ápr. 26. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 pengés borotvával nincs semmi baj, én is használok olyat, sőt a legjobbak szerintem azok, de arcszesz az tényleg kell
2014. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!