Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tűnnek el végre a...

Miért nem tűnnek el végre a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül bosszantó, ha kinyomok egyet, 1-2-3 nap múlva ugyanott jön egy másik..vagy mintha ugyanaz jönne elő újra..de miért? rendesen kinyomtam, le is tonizáltam, de mégse tűnik el, hanem jön "alatta" a következő...miért? nem az a tonik lényege, hogy bejutva a sebbe elszárítsa azt, fertőtlenítse és összehúzza?
2009. dec. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

használj hetene 2-3X bőrradirt.Arcpakolást,esténkétn arctonikot és ha ki is nyomod a pattanást, azt is úgy tedd, hogy előtte fertőtlenitsd le a kezedet.Mivel ha köszös kézzel nyomkálod, természetes,h. nem tűnik el.

EGyébként korod? tizenéveseknél ey igy van.Énis tizenéves vagyok :D de nekem nem szok pattanásom lenni, mert kezelem őket :D

2009. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21F vagyok....általában mindig tiszta zsebkendőt, ruha-zsebkendőt használok...
2009. dec. 23. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
alkohollal fertőtlenítsd. használj arcradírt télleg és még ami nagyon jó, az a kamillás gőzölés. radírozás után. másnapra a pattanásaid mérete a felére csökkennek és az arcod is kisimul. énmár csak ezt hazsnálom, meg a radírt, semmilyen más kenceficét nem, mert egyiksem vált be sohasem.
2009. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!