Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tűnnek el a pattanás...

Miért nem tűnnek el a pattanásaim?

Figyelt kérdés

1 éve kezeli a bőrgyógyász a pattanásaimat, most a 3. fajta krémet használom, de nem akarnak elmúlni, alapozó nélkül sehová sem merek menni. Lassan úgy érzem sosem lesz vége, már megszoktam.

16/L


2010. aug. 13. 19:50
 1/7 anonim válasza:
Gyógyszert is próbáltál már?
2010. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a bioptron lámpa nagyon jó (elég drága)

nekem teljesen eltüntette a pattanásokat a hátamról ( nagyon sok volt)

2010. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hat ez az edes lanyom nagy hulyeseget csinalsz.a borgyogyasz nem mondta neked,hogy alapozot szigoruan tilos hasznalni???nekem csak valami speci korrektort ajanlott,de azzal kapcsolatban is elmodta,hogy csak kulonleges alkalmakra hasznaljam es lehetoleg ne kenjem be vele az egesz arcomat.az alapozo hasznalata pattanasos borueknek szigoruan tilos,mert ez olyan,mint egy ordogi kor.minel tobbet hasznalod annal durvabban fog kinezni az arcod tole.vagy dobd ki egyszeruen vagy pedig csak nagyon nagyon ritkan hasznald.
2010. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha alapozót használsz akkor soha sem fognak elmúlni a pattanásaid sőt sokkal rosszabb lesz a helyzet!!!!
2010. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam akkor. Ennek az a neve, hogy Aknecolor krémpasta, ami direkt pattanásos bőrre van, szárítja le a pattikat. Egyébként az orvostól kérdeztem, s azt mondta, hogy mindegy milyen arckencét használok.:SS
2010. aug. 14. 00:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyáron és itthon nem használom, csak ha valamilyen fontosabb eseményre megyek.
2010. aug. 14. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom h a bioptron lámpa jó rá csak annyi a baj h az kb 150000Ft ezért én kölcsönkértem egyet...háromszor használtam eddig 10percig és tényleg jó mármint nem múltak el rögtön de halványultak és remélem ha folyamatosan használom el is tűnnek majd. De vannak olyan helyek ahová időpontra jelentkezel és ott is ilyen lámpával kezelnek pl itt: [link]
2010. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!