Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen módszerrel...

Lányok! Milyen módszerrel tudnám eltüntetni a pattanásaimat? A többi lent!

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé pattanásos a bőröm, és nem tudok mit csinálni ellene. Voltam már bőrgyógyásznál és felírt valami kenőcsöt, de nagyon drága és nem tudom megvenni! Segítsetek, hogy milyen házi vagy olcsóbban tudnám eltüntetni a pattanásaimat? Segítsetek.
2014. ápr. 24. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. menj el kozmetikushoz, utána ápold rendszeresen a bőrtípusodnak megfelelően.
2014. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a bőrgyógyászhoz hogy írjon valami olcsóbb, de hasznos dolgot. Többeknek bevált a Zynerit, nem drága, 1300 ft körül, talán megéri kipróbálni. De gyógyszerek is léteznek a problémára amik szintén nem túl drágák. Én valami fura nevű 400 ft-osat kaptam. Emellett a pattanások okát kéne megtalálni, és megszüntetni. Egészséges életmód, étkezés, bio cuccok használata, sport. És ha van lehetőséged szaunába járni az is segít.
2014. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is bőrgyógyásznál voltam, csak nekem gyógyszert írt fel. A neve: Sotret. Fél év alatt tűntek el a pattanásaim, nem volt zsíros a bőröm sem a hajam. Mellékhatása van, de csak annyi, hogy kiszárad a bőröd. Persze akkor nagyon sok pattanásom volt. 30 db kapszula, kb egy hónapra elegendő. Volt olyan, hogy 1 vagy 2 hétig nem szedtem, akkor csak pár pattanás jött ki az arcomon, viszont a bőröm a napok elteltével egyre zsírosabb lett. Aztán újra megvettük a gyógyszert és 1-2 héten belül újra pattanás- és zsírmentes volt az arcom. A napra nem nagyon mehetek és terhes nők nem szedhetik. A dokim 5000 Ft-ért írja ki a receptet és a gyógyszer is ott van 4-5000 Ft körül. Persze biztos van olyan bőrgyógyász, aki kevesebbért is kiírja. Csak mondom, hogy így sem olcsó, mert a gyógyszernek is van ám ára. Főleg, hogy havonta kell venni. Neten nagyon sok kutyvalék van. :) Én mézes-fahéjas pakolással kenem, de van itthon sószappanom is. Az jó ekcémás, pattanásos és a hasonlóan problémás bőrterületekre.
2014. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Avonba rendelj.. :)

csak egy ezres,és nagyon praktikus megéri.. :)

Nekem is volt.de msotmár szép bőröm van csak annyi hogy szeplőim vannak..de azt is próbálom már kezelni.. :)

2014. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!