Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel lehetne a...

Milyen módszerrel lehetne a hajam 1hónapon belül látványosan hosszabb?

Figyelt kérdés
a ricinus olajon kivűl, mert attól nekem nagyon zsirosodott a hajam szóval az nem jött be. arra is gondoltam hogy esetleg póthaj de olyan kéne ami viszonylag olcsó és hőillesztett vagy lehet sima csatolós is gondolom az olcsóbb. mennyiért lehetne legolcsóbban megúszni?
2014. ápr. 1. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínaiban, piacon 1-2000 ft-ért szokott lenni csatos hosszú póthaj. A hajnövekedést meg nem lehet gyorsítani. 1 hónap alatt 1-2 centinél semmiképp nem tud többet nőni.
2014. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem pont kínai póthajra gondoltam, nem csak a kínaiba vannak csattos póthajak:D
2014. ápr. 1. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát megúszhatod 10-15 ezerből, de az még látványosan ócska lesz. Nem árt, ha a haj jó minőségű és passzol a hajadhoz. A szín is egységes kell legyen. És a fazont is össze kell vágni. Ha eleve sokkal rövidebb a hajad, mint a cél, az mindenképp látszani fog. Az meg elég cikis, sokkal jobb egy normális, szépen megcsinált, rövidebb haj. Ha póthajat rakatsz fel, akkor ne sajnáld rá a pénzt inkább. Kérj árajánlatot néhány helyről, és az alapján tudsz dönteni.

1 hónap alatt elég látványosan megnő, ha egész rövid a fazonja. Hosszabbnál már annyira nem látszik meg 1-2 centi különbség. Max annyit tehetsz, hogy szedsz hajvitaminokat, megfelelően ápolod a hajad különféle kencékkel, nem égeted szét szárítással, vasalással, göndörítéssel, stb. Akkor néhány hónap alatt szép, egészséges hajad lesz, és sokkal gyorsabban fog nőni is valószínűleg. De egyik napról a másikra nem lehet csodát várni, ez nem így megy sajnos.

2014. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsodat!:) amugy nekem most kb a mellem közepéig ér szóval igazából nem olyan rövid:)
2014. ápr. 1. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!