Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen modszerrel noveszthetem...

Milyen modszerrel noveszthetem meg a fenekemig a hajamat? (Tobbi lent, fontos! )

Figyelt kérdés
Alapbol gondor a hajam es igy kb a hatam kozepetol felfele egy 7-8cmig er a hajam, egyenesen pedig max a hatam kozepeig er. (Kivasalva) Na most en azt szeretnem elerni, hogy egyenesen azaz kivasalva fenekemig erjen. (Gondoren pedig ugye le kell venni 10cmt belole.) Es ebben az esetben 20cmt kellene hogy noljon. Ez kb. Minden praktika meg segitseg nelkul masfel ev lenne mert az en hajam elegge gyorsan nol. Tudnatok mondani olyan modszereket amelyekkel 2-3centit is tud nolni a hajam, es nektek be is valt es tenyleg hatasos is, es kb 10honap alatt megtud annyira nolni? (Vagy 1 ev alatt) A masik kerdesem pedig az lenne, hogy a ricinus olajjal valo pakolas valoban serkenti a hajnovekedest es egy honapban 2cmt is nolhet a haj? Megeri?
2014. jan. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
én a ricinus olajról hallottam, de még nem próbáltam.:)
2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ha nem foglalkozol vele túl sokat, a hajnak nem tesznek jót a túl sok hajápolási szer, sőt rosszat is, meg ha nem foglalkozol vele, akkor gyorsabban nő. Persze ez nem azt jelenti hogy hanyagold el, csak rendesen moss hajat, néha lehet hajpakolás, ilyesmi de a túlzásba vitt ápolás nem segit, csak ront a helyzeten
2014. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!