Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestekkel erhetem...

Melyik hajfestekkel erhetem el hogy ilyen legyen a hajam? (kep lent) NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

www.kepfeltoltes.hu/view/131201/IMG_20131201_170319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


a valaszokat elore is koszonom szepen !!! :))


2013. dec. 1. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:
www.kepfeltoltes.hu/view/131201/IMG_20131201_170319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2013. dec. 1. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kép
2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



erre a linkre kell rákattintani

2013. dec. 1. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire színhelyes ez a kép, de az én hajam szerintem pont ilyen színű. Palette sarki ezüstszőke és palette világosszőke keverékével festem, persze szőkítés után. Én mindig kétfélét keverek, egy nagyon világos hamvas, hideg árnyalatot és egy melegebb, kicsit sötétebbet, majdnem mindig ilyen az eredmény. Van egy olyan is, hogy Palette Intenzív világosító, azzal is ilyen jön ki ha mellé keversz egy másik picit sötétebbet.
2013. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom szepen a valaszt! az a helyzet, h nekem mar tobb mint egy eve hidrogenezve van a hajam,mert elhamarkodtam es a legvilagosabb szoke hajszint szerettem volna amit csak lehet, de sajnos teljesen elrontottam a hajam, derekig ero hajam volt ami most majdnem a vallamig er ,ugy,hogy egy centit sem vagattam belole!!:/ es ez a szin amit linkeltem nagyon nagyon tetszik ,de nem tudnam egy hajfestekkel megoldani?:/ es oxid az kell hozza? egyszer volt befestve hamvas szokere de tiszta kekesre sikerult ezert vissza lett ra kenve a hidrogen...!:/
2013. dec. 1. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha középbarnától sötétebb a hajad, sajnos muszáj a szívatás :( Szerintem túl sokáig hagytad szivatni a hajad, amitől letörtek. Én is csináltam már ilyet, egész nagy darabok tűntek el a hajam végéből. Rá van írva a szőkítőporra, hogy 15-35 percig lehet a hajadon, sajna ezt úgy értelmeztem, hogy fölkentem, és onnantól 35 perc. Hát nem:S Mert ahol elkezded fölkenni, ott sokkal több ideig lesz rajta a hajadon, majdnem egy óráig. Szóval kend föl nagyon gyorsan, kb 10 perc alatt, és csak a lenövésekre, utána hagyd még 10 maximum 15 percig, így a kezdéstől számítva is csak 20-25 percet állt a hajadon. Nem baj ha nem tökfehérre szívja ki, mert a festék azt helyre fogja hozni, a festékben is van hidrogén peroxid.

Jah, és maximum a 9%-osat használd! Én most gondolkozok azon, hogy a 6%-ossal fogom köv alkalommal kiszivatni, mert nagyon gyengíti a hajamat.

Remélem segítettem:)


Jah, és bár ezt nem próbáltam ki, de a palette intenzív világosító állítólag 4-6 árnyalatot tud világosítani minden hajból, szóval ha barna hajad van, szerintem középszőkéig tudja világosítani. De nézd meg a dobozt, vagy nézz még ennél is erősebb világosítót, mert ezek még sima festékek, nem olyan tömény és károsító mint a szőkítőpor meg az oxi.

2013. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolso Koszonom szepeen,de en mar semmifele keppen nem akarom hidrogenezni a hajam,ezert is valogatok a hajfestekek kozott csak nem tudom melyik a jo!:/ ez a szin ami tetszik nekem nagyon amit belinkeltem !:/ de meg csak azt se.tudom meg allapitani h most ez szoke?barna? vagy egyaltalan milyen szin?!:o es milyen lehet a hajfesteke?:/ nekem a mostoha apam hidrogenezte a hajam ,valoszinuleg ott rontotta el h tul sokaig hagyta rajt,amit irtal is.

:/ de ez nagyon sokat segitett vna nekem korabban a valaszod..koszonom szepen,mostmar jobban fogom tudni ha esetleg leakarom majd megint szivatni!!:)

2013. dec. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!