Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csupa ragya már a fejem, de...

Csupa ragya már a fejem, de nem merek bőrgyógyászhoz menni. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hatalmas hülyeség, de félek bőrgyógyászhoz menni. Amúgy sem merek már alapozó nélkül kimenni az utcára, és borzasztó belegondolni, hogy valaki közvetlen közelről fogja méregetni azokat a rondaságokat a fejemen. Olyan ápolatlannak, csúnyának érzem a bőrömet úgy általában is, hát még mikor valami szakértő személy vizslatja az ábrázatomat. És igen, tényleg tudom, hogy hatalmas hülye vagyok, hiszen a bőrgyógyász ezért van, de én mégis olyan kínosan érzem magamat...
2014. ápr. 23. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha alapozózod a bőröd egyre rondább lesz, míg végül már az alapozó sem fogja elfedni. Ezt abba kéne hagyni, és kezelni, amihez persze bőrgyógyászhoz kell menni. Nem csinál semmi extrát, rádnéz és felír valamit majd. Nem fog nagyítóval bámulni a fejedre órákig, és érdekelni sem fogja különösebben. Lát elég ilyet minden nap.
2014. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ajánlom figyelmedbe a Mannaszappan termékeit. Nézz ott széjjel, nekem sokat csökkentettek a pattanásaimon. Ne nyomkodd őket. Használj bőrradírt naponta, csökkentsd a sminket. Én is használok korrektort+púdert, de ha hazajövök a suliból azonnal letörlöm. Kerüld a zsíros és cukros ételeket. Ne is mosd túl gyakran az arcodat, zsírosítja.

A mannaszappan.hu-n tényleg nézz körbe, csodaszereket árulnak :)

A bőrgyógyásztól meg ne kell félned.

2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!