Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek fél/1 év alatt nőtt meg a hajuk kb. Lapockáig érőtől derékig érőre? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem!Habar nekem lapocka alatt volt,de nem derékig ér.A fenekemig.Kb másfél év volt.
2014. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit csináltál, hogy megnőjjön? Vagy natúr sikerült?
2014. ápr. 19. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem most kb. ilyen hosszú, mint a jobboldalsó képen: trnd.com/hu/p/c/uploads/dove-hajapolasi-termekek/2013/04/copfvagykienged.jpg
2014. ápr. 19. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
kb 1 év alatt nőtt meg, mivel havi 2 centit nő a hajam. Semmit nem szoktam csinálni vele. Mosom heti 2szer, sose vágatom, sose szárítom stb. Szerintem sokat számít hogy nem kenem mindenféle csodaszerrel, amik általában többet ártanak mint használnak.
2014. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Én azt vettem észre hogy hajvasalástól jobban nő,szerintem azért mert jobban húzom:D
2014. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem. És egészséges is! Nem vasalom, nem festem, hetente max. 1x mosom (nem is zsírosodik már annyira), biosamponnal, amit gyógyszertárban veszek. Balzsamot/kondícionállót NEM használok! 2 havonta mentem vágatni, mostmár csak 3-4 havonta kell. Kókuszolajas hajpakolást használok, havonta 1x, de a fejbőrömre csak 3 havonta teszek. Argánolajas hajvégápoló csak hajmosás után. És minden nap átmaszirozom a fejbőrömet esténként. Vitaminokat is szedek ez mellé (bár nem a hajam miatt kezdtem el, de szerintem segített). Gyakran fogom lófarokba a hajamat, így a vége nem törik (mivel ha kiengedve van, akkor folyton piszkálom a végét :) )
2014. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!